خبر: در روسیه گوشی های ویندوزفون بیشتر از اپل فروش دارند

به گزارش وینهوم به نقل از WMPU: نشریه روسی Lenta.ru گزارش میدهد که در 5 ماه اول سال حدود 690 هزار دستگاه ویندوزفون در بازار این کشور بفروش رسیده است. آمار فروش گوشی های ویندوزفون سهم خود را نسبت به بازار سال گذشته دو برابر افزایش داده است و به این ترتیب فروش گوشی های ویندوزفون در این کشور از بازار فروش گوشی های اپل پیشی گرفت . لازم به ذکر است که فروش گوشی های اپل 7 تا 10 درصد در بازار روسیه کاهش یافته است.

بازار گوشی های اندروید نیز آماری به تعداد 8/2 میلیون دستگاه را برای فروش گوشی های با سیستم عامل اندروید گزارش می دهد. اما این گزارش نشان دهنده این است که رشد سهم فروش گوشی های سیستم عامل اندروید در بازار روسیه متوقف شده است و با آمار سال گذشته برابری می کند.

حضور نام نوکیا و مایکروسافت بر روی گوشی های ویندوزفون و همچنین کیفیت بالای این دستگاه ها باعث رشد این آمار بوده است. البته نمی توان از پیشرفت برنامه های استور ویندوزفون در این چند مدت چشم پوشی کرد.

ایده مایکروسافت برای پشتیبانی و تولید گوشی های پایین رده و میان رده نیز در این موفقیت سهم بسزایی دارد و فروش گوشی های پایین رده و مقرون بصرفه مایکروسافت در بازار های جهانی بسیار افزایش یافته است.

منبع:LENTA.RU wmpoweruser 

2+

درباره نویسنده

مهدی نصیری

بنده مهدی نصیری هستم. علاقه زیادی به گوشی های ویندوز و لومیا دارم. خوشحالم که در وینهوم در خدمت شما هستم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ