ویندوز 10 به مرز 100 میلیون بار نصب رسید

ویندوز 10 به مرز 100 میلیون بار نصب رسید

مایکروسافت ، ویندوز 10 را بعنوان یک به روزرسانی رایگان در 29 جولای معرفی کرد ، و از آن موقع تاکنون این سیستم عامل بر روی میلیون ها دستگاه در سر تا سر جهان دانلود شده است ، با استناد به گزارش Neowin ، کمی بیش از یک ماه پیش ، این به رزورسانی بر روی 75 میلیون دستگاه نصب شده بود . به گواهی منابع بدون نام ، پتری اکنون ادعا می کند که این مقدار سرانجام از مرز 100 میلیون بار نصب گذشته است .

اوایل این ماه ، منابع ما عنوان کردند که مایکروسافت به سرعت در حال رسیدن به 100 میلیون بار نصب ویندوز 10 می باشند . این نکته ای مهم می باشد ، چرا که ارزش این را دارد که در نظر داشته باشیم سرعتی که ویندوز 10 در حال نصب بر روی دستگاه های جدید می باشد ، تا این حد بالا رفته است .

با توجه به گفته مایکروسافت ، می دانیم که 24 ساعت طول کشید تا ویندوز 10 ، 14 میلیون بار نصب شود و میزارن نصب ویندوز 10 در عرض چند هفته از مرز 50 میلیون نصب گذشت که 4.95% بازار را شامل می شود .

غول ردموند رویدادی را برای 6 اکتبر برنامه ریزی کرده است ، که در آن انتظار می رود از دستگاه های جدید ویندوز 10 مشتمل بر پرچمدارهای ویندوز 10 موبایل ، یک نسخه ی به روز شده از دستبند پوشیدنی و سورفیس پرو 4 که از پردازنده جدید ااینتل موسوم به اسکای لیک (SkyLake ) ، پشتیبانی از ویندوز هلو و ویژگی های دیگر بهره مند خواهد بود .

با توجه به این که صفحه آمار رسمی مایکروسافت تا کنون 75 میلیون بار نصب ویندوز 10 را نشان میدهد ، می توان نتیجه گرفت که کمپانی درسدد اعلا 100 میلیون بار نصب ویندوز 10 در رویدادی است که در روزهای آتی در پیش است .

منبع

0

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

2 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ